Mając 11 lat, zaprogramowałem swoją pierwszą grę na smartfony. Od tamtego czasu z mojego kodu skorzystały dziesiątki (potencjalnie setki) tysięcy osób. Regularnie udzielam się w produkcji wolnych programów, promuję wolność oprogramowania i odpowiedzialne korzystanie z technologii na moim kanale YouTube oraz stronie internetowej. Dzisiaj zajmuję się cyberbezpieczeństwem.

Regularnie przemawiam publicznie o technologii, bezpieczeństwie i efektywnej organizacji projektów społecznych. Dotychczas na żywo słuchało mnie około 5000 osób, a online ok. 40 tysięcy. Przemawiałem w szkołach, na uczelniach i konferencjach.

Mając 12 lat, analizowałem i obracałem pierwszymi akcjami. Pogłębiając swoją wiedzę z zakresu finansów i ekonomii, zauważyłem, jak ważne są ich podstawy w codziennym funkcjonowaniu. Teraz buduję portfolio, inwestuję i spekuluję w klubie inwestora „Common Capital”, który w przeciwieństwie do innych klubów aktywnie alokuje kapitał.

Cztery lata później założyłem „Bez Deficytu”, organizowaliśmy warsztaty z ekonomii dla liceów oraz produkowaliśmy wysokiej klasy filmy i inne media. Dotarliśmy do setek tysięcy osób, pracowaliśmy z największymi bankami i byliśmy dwukrotnie nominowani do nagrody „Złotych Wilków”.

Uwielbiam filmy, produkuję animacje, od kiedy miałem około 11 lat, bez kamery czuję się jak bez ręki czy nogi. Część filmów, w których produkcji brałem udział można obejrzeć na YouTube.

Mając 14 lat, założyłem własną markę odzieżową. W szwalniach szyto moje projekty, które później sprzedawałem. Nadal od czasu do czasu projektuję odzież, traktuję to jako hobby.