Finansami interesuję się od kilku lat, ale odkąd dołączyłem do Common Capital to dosłownie mnie pochłonęły! Jak to się stało, że tu trafiłem? Podczas zwykłej rozmowy z przyjacielem dowiedziałem się, że powstał plan stworzenia klubu inwestora. Bez dłuższego zastanawiania się poprosiłem o kontakt do Filipa i po rozmowie rekrutacyjnej zostałem jego członkiem. Od czerwca tego roku pełnię funkcję prezesa klubu.

W CC najbardziej cenię sobie – to co stało się już naszym sloganem – „wiedza, za wiedzę”. Podczas każdego ze spotkań dowiaduję się czegoś nowego. Kolejną wartością dodaną są dokładne analizy spółek, które przygotowujemy na każde spotkanie. Uważam to za fantastyczne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zdobywamy ogromną ilość wiedzy i dzielimy się nią między sobą, a dodatkowo w praktyczny sposób sprawdzamy wyniki naszej pracy inwestując realne pieniądze na rynku. Tak jak pisałem wcześniej, po dołączeniu do CC zainteresowanie przerodziło się w pasję. W marcu tego roku zostałem Certyfikowanym Analitykiem Inwestycyjnym, a we wrześniu będę podchodził do prestiżowego szwajcarskiego egzaminu CIIA.

Podsumowując – zapraszam do kontaktu każdą ambitną osobę, która interesuje się finansami i chciałaby pogłębiać swoją wiedzę w tym obszarze!